• 10wrz
        • „Spacer dla serca”

7 września niezawodni Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Kobylinie wraz z opiekunką panią Danutą Janurą- Barteczką uczestniczyli w akcji profilaktycznej pod hasłem „Spacer dla serca”. Przemierzając ulice naszego miasta, w wyznaczonych przystankach rekreacyjno-rehabilitacyjnych promowali wraz z Seniorami aktywność fizyczną, jakże niezwykle ważną dla naszego zdrowia.

• 10wrz
        • Rok szkolny 2024/2025 rozpoczęty

Dzień 2 września był szczególnym dniem dla pierwszoklasistow, którzy uroczyście zostali włączeni w poczet uczniów naszej szkoły. Dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez panią Dyrektor na uczniów. Każde dziecko otrzymało słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

W tym roku szkolnym do naszej szkoły uczęszczać będzie 454 uczniow, w tym 57 do klas pierwszych. W szkole będzie się uczyć również 15 dzieci z Ukrainy.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, aby ten rozpoczynający się rok szkolny był czasem nowych wyzwań, przygód i radości z edukacyjnych osiągnięć. Niech będzie dobrym rokiem dla wszystkich