Chociaż to dopiero 18 grudnia, to dzieci z klas 4 a, 4 b i 4 c oraz 6 b ze Szkoły Podstawowej w Kobylinie już wprowadziły nas w czas Świąt Bożego Narodzenia. Święta Rodzina, stajenka i wydarzenia tamtego dnia ponownie przypomniały, jak ważny to dla nas czas rodzinnych spotkań.
Z tej okazji, życzymy błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego spędzonych w gronie najbliższych!