Najmłodsi uczniowie – pierwszoklasiści – mieli wyjątkową okazję spotkać się z przedstawicielami władz miasta oraz policjantem, by porozmawiać o bezpieczeństwie dzieci na drodze. Pierwszoklasiści spotkali się z Burmistrzem Kobylina Tomaszem Lesińskim, Wiceburmistrz Alicją Grzempowską, Panią Julią Grobelną, Dyrektor Szkoły Małgorzatą Wysocką i policjantem Mateuszem Wroneckim.
Podczas spotkania poruszono ważne tematy dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, roli odblasków oraz zasad zachowania się w pobliżu dróg. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w rozmowie, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i pytaniami.
Dziękujemy za tę cenną lekcję!
Bezpieczeństwo naszych uczniów to priorytet!
M. Kąkol