W budynkach naszej szkoły czuć już gwiazdkową atmosferę. Samorząd Uczniowski ogłosił rozwiązanie konkursu na najpiękniej przystrojoną klasę. Komisje złożone z uczniów i nauczycieli dokonały oceny wystroju. Zwrócono uwagę na pomysłowość, kreatywność i samodzielność przy tworzeniu ozdób oraz na estetykę wykonania gazetek i świątecznych elementów.
W grupie młodszej zwyciężyły klasy 5c, 4c i 4a. Wśród "starszaków" najlepsze okazały się klasy 8b, 6c i 8c.
Gratulujemy - miło spędzić czas oczekiwania na Boże Narodzenie w tak świątecznie przystrojonych klasach.