• 08maj
        • Sztafeta Szlakiem Miejsc Pamięci Narodowej

20 kwietnia 2024 roku odbyła się XLIII Sztafeta Szlakiem Miejsc Pamięci Narodowej. Naszą szkołę reprezentowało 8 drużyn. Trasa sztafety prowadziła od pomnika „Poległym i Pomordowanym” przez Stary Kobylin, Długołękę, Smolice i metę na stadionie KS Piast. Każdy z uczestników miał kilka zadań- rzut granatem, strzelanie z karabinka pneumatycznego, kbks oraz rzut lotką. I miejsce w kategorii Juniorzy młodsi zajęła drużyna dziewczyn w składzie: Alicja Pilujska, Maja Grzywaczyk, Michalina Drobińska, natomiast III miejsce zajęły Agata Grześkowiak, Marta Kurzawa i Oliwia Piotrkowiak. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział, za przebiegnięcie trasy i dotarcie do celu.

BRAWO!

Marzena Nowak